Rozkład Wizyty Duszpasterskiej (30.12.2019r-22.01-2020r)
Kolędę rozpoczynamy ok. godziny 9.30
Poniedziałek 30.12.2019 r PIĄTKOWISKO
1 ks. Cykowa od trasy ul. Spiżowa i
2 ks ul. Cynkowa od parku Stalowa, Platynowa,
3 ks Tytanowa Miedziana, Mosiężna
Wtorek 31.12.2018r
1 ks. Ul. Brzoskwiniowa i Oliwkowa, Śliwkowa
2 ks. Ul. Cyprysowa,
3 ks. Ul. Wiśniowa , Czereśniowa
Czwartek 2.01.2019 r CHECHŁO I
1 ks.Ul. Karolewska od ul.Miodowej z przyległymi ulicami
2ks. Ul. Karolewska od ul. Pabianickiej z przyległymi ulicami
3ks. Ulice przyległe do ul. Karolewskiej
Piątek 3.01.2018r. CHECHŁO I
1 ks. Ul. Pabianicka od ul. Karolewskiej i ul. Wyspiańskiego i Witkiewicza
2 ks. Ul Długa na ChI od torów w kierunku Wincentowa
3 ks. Chechło I ul. Długa od Wincentowa, Torowa, Nowa domy od ul. Długiej
Sobota 4.01.2018r.
CHECHŁO I UL. 15 PUŁKU PIECHOTY WILKÓW – z przyległymi ulicami
1 ks od ul. Asnyka ,
2 ks. Od ul. Pabianickiej
3 ks. od ul. Kochanowskiego
Wtorek 7.01.2020r
1.Ks. Ul. Podmiejska od torów i ul. Krótka , Wąska , Mickiewicza , Dolna
2 ks. Ul. Podmiejska od kaplicy, ul. Witosa, Kolbego i Niska
3 ks. Ul. Łubinowa, Modrakowa, Chmielowa,
Środa 8.01.2020r.
1 ks. KLIMKOWIZNA Ul. Gajowa, Lisia ,Słonecznikowa,
2 ks. Makowa , Jagodowa , Poziomkowa , Trawiasta,
3 ks. Gruntowa, Tatarakowa, Kąkolowa i Orna
Czwartek 9.01.2020r. ul. Podmiejska
1 ks. od Kaplicy w kierunku lasu
2 ks. ul. Leśna , Tęczowa Nowa , Bociania
3 ks. Jodłowa , Jarzębinowa, Leszczynowa
Piątek 10.01.2020r.
1 ks. ul. Jaśminowa i Morwowa
2 ks. ul. Liściasta , Olszynowa,
3 ks. Laskowa Kasztanowa,
Sobota 11.01.2020r.
1 ks. Malinowa, Jałowcowa, Kalinowa,
2 ks. Cedrowa, Dereniowa
3 ks. Glebowa
Poniedziałek 13.01.2020r.
1 ks. ul. Wiązowa, Niska
2 ks. ul. Cisowa, Piątkowska,
3 ks. Rolnicza
Wtorek 14.01.2020 r.
1 ks. ul. Łaska i Torowa od Dworca w kier U.Gminy
2 ks. ul. Torowa od Wspólnej do U. Gminy
3 ks. ul. Agrestowa i ul. Łukowa
Środa 15.01.2020r
1.Ks Świerkowa i Żniwna
2 ks. ul. Brzozowa, Klonowa, Jesionowa
3 ks. ul. Gromadzka , Jaworowa, Akacjowa
Czwartek 16.01.2020
1 ks ul. Napierskiego i Brauna
2 ks. ul. Łączna i Żytowicka
3 ks. Topolowa od Żytowickiej
Piątek 17.01.20120r
1 ks. Wspólna od Piątkowiska
2 ks. Wspólna od torów
3 ks. ul. Księżycowa , Szynkielewska, Nieduża, Składowa
Sobota 18.01.2020r.
1 ks. ul. Eichlera, Orzechowa , WiN
2 ks. ul. Bukowa
3 ks. ul. Osikowa
Poniedziałek 20.01.2020 r. ul. KARNISZEWICKA
1 ks. Od GS – u
2 ks. Od ul. Wspólnej
Wtorek 21.01.2019r. ul. Karniszewicka
1 ks. od torów na Klimkowiźnie
2 ks. od ul. Torowej lew strona
3 ks od ul. Torowej – prawa strona
Środa 22.01.2020 r ul. Karniszewicka
1 ks. od ul. Lutomierskiej
2 ks od ul. Wspólnej